Nexultra

Croma Pharma

www.croma.pl

Firma Universkin stworzyła nową linię testowanych dermatologicznie produktów zapewniających skuteczne i bezpieczne oczyszczanie oraz kompleksową ochronę przed promieniami słonecznymi i zanieczyszczeniami środowiskowymi.

Nexultra L – krem ochronny na dzień, który można stosować również jako codzienną pielęgnację, łagadzi, naprawia i regeneruje skórę. Ultra lekka emulsja zawiera w 100% mineralny filtr SPF 30, który chroni skórę przed różnego rodzaju szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

Nexultra UV SPF 50 – całkiem nowy filtr przeciwsłoneczny, must have.

Puder w pędzlu zawiera 100% mineralnych filtrów UVA i UVB, ma bardzo lekką i bezzapachową konsystencję, oferuje silną ochronę przeciwsłoneczną, którą można stosować także w celu wykończenia makijażu. Mieszanka mineralna spełnia potrzeby najbardziej wrażliwej skóry. Z powodu swojej wyjątkowej przejrzystości pasuje do wszystkich fototypów skóry.

Nexultra Z w niemal 25% składa się z tlenku cynku, który znany jest jako doskonały składnik łagodzący i uśmierzający stany zapalne, zapewniający jednocześnie skórze ochronę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Idealny dla podrażnionej i wrażliwej skóry oraz skóry trądzikowej.

Nexultra O – olejek oczyszczający o działaniu nawilżającym. Wielozadaniowa łagodząca oliwka, zawiera opatentowaną kombinację peptydów biomimetycznych działających naprawczo na skórę, oliwy z oliwek, ekstraktów roślinnych i kwasów tłuszczowych omega-3. Nexultra™ O to nie tylko produkt oczyszczający. Pielęgnuje nie tylko skórę twarzy, ale i głowy. Może też być stosowany na włosy.