Saypha

Croma Pharma

www.croma.pl

Gama produktów saypha z lidokainą

Marka wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego stworzona specjalnie dla lekarzy.

Bezpieczne. Skuteczne. Wyprodukowane w Austrii.

Croma produkuje produkty na bazie kwasu hialuronowego od dekad. Jako eksperci w dziedzinie kwasu hialuronowego, z najnowocześniejszymi fabrykami firma jest dumna z wysokiego poziomu bezpieczństwa produktów. Szklana strzykawka, minimalne stężenie BDDE, przekonywujące wymogi bezpieczeństwa i wydajność produktów to powody, dla których lekarze wybierają wypełniacze saypha.

saypha FILLER to produkt charakteryzujący się większą płynnością w porównaniu z innymi wypełniaczami HA w ofercie Croma. stanowi optymalny wybór, gdy wymagana jest łatwość rozprzestrzeniania się w tkankach i delikatne przemieszczanie. Te właściwości sprawiają, że jest optymalny wyborem do korygowania średnich i głębokich zmarszczek mimicznych i bruzd oraz medycznych zabiegów rekonstrukcyjnych takich jak lipoatrofia, ubytkowe blizny, asymetria morfologiczna.

saypha VOLUME stosowany jest do korekcji głębszych zmarszczek i bruzd oraz medycznych zabiegów rekonstrukcyjnych takich jak lipoatrofia, ubytkowe blizny, asymetria morfologiczna. To produkt optymalnie odtwarzający objętość twarzy.

saypha VOLUME PLUS pozwala na przewidywane efekty zabiegu i płynność iniekcji, jest mniej stresująca dla tkanek i gwarantuje pacjentom komfort i satysfakcję. Dobrze integruje się z otaczającymi tkankami, zapewniając jednocześnie najlepsze wsparcie dla struktur tkankowych. Stosowany jest do leczenia rekonstrukcyjnego, ubytku objętości, zmarszczek i blizn.