Juvéderm Volux

Allergan

www.allergan.pl

Ewolucja w kolekcji Vycross

Juvederm Volux to pierwszy preparat zawierajacy kwas hialuronoway do iniekcji w formie implantu przeznaczony do tworzenia i przywracania objętości dolnej części twarzy.

Juvéderm VOLUX przeznaczony jest do modelowania, kształtowania i konturowania obszaru brody i żuchwy, a efekt jego działania utrzymuje się nawet przez 18–24 miesiące.

W Juvéderm VOLUX zastosowano przełomową technologię VYCROSS, opracowaną przez firmę Allergan, która zwiększa stopień usieciowania preparatów w celu uzyskania silnie związanej macierzy. Silnie związana macierz kwasu hialuronowego w produkcie Juvéderm VOLUX zapewnia większą odporność na rozkład powodowany przez wolne rodniki niż w przypadku innych preparatów z linii VYCROSS (in vitro). Juvéderm VOLUX wyróżnia się najwyższą elastycznością i spoistością spośród wszystkich produktów VYCROSS, umożliwiając modelowanie dolnej części twarzy.

Produkt zawiera dodatek lidokainy, która zwiększa komfort pacjenta podczas zabiegu. To idealne rozwiązanie zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, którzy chcą się cieszyć pięknie zarysowaną linią brody i żuchwy.