Prostrolane Natural-B

AntiAging Institute

www.AntiAging.com.pl

Najbardziej nowoczesny preparat peptydowy, zarejestrowany jako wyrób medyczny, idealny do rewitalizacji i odmłodzenia skóry szyi, jak również twarzy. Powstał, aby zachować naturalny i zdrowy wygląd, jednocześnie likwidując widoczne niedoskonałości skóry. Dzięki specjalnie opracowanej formule – kompleks 5 peptydów i kwasu hialuronowy – jest idealnym produktem do szyi, która jest bardzo wymagająca i najwcześniej widać oznaki starzenia się.

Prostrolane Natural-B zawiera peptydy, które mają silne działanie odżywcze, regenerują skórę szyi, odbudowując jej wewnętrzne struktury, pobudzają syntezę kolagenu i elastyny, czyniąc ją gładką i sprężystą, kwas hialuronowy natomiast głęboko ją nawilża i spłyca charakterystyczne dla szyi poziome bruzdy. Działanie Prostrolane Natural-B potęguje zastosowana w produkcie technologia powolnego uwalniania peptydów, działa jeszcze 2 tygodnie po zabiegu, peptydy powoli uwalniają się i penetrują w głąb skóry. Prostrolane Natural-B jest produktem bezpiecznym o wysokiej skuteczności.

Dzięki zawartym w produkcie peptydom oraz technologii przedłużonego ich uwalniania efekty zabiegu są stabilne i długotrwałe. Ilość zabiegów jest sprawą indywidualną, natomiast z uwagi na technologię zaleca się dwutygodniowe odstępy między zabiegami.