DR.CYJ Hair Filler

AntiAging Institute

www.AntiAging.com.pl

Wyjątkowy produkt, skutecznie hamujący wypadanie włosów i przyspieszający ich odrost. Jest to pierwszy peptydowy produkt stosowany w terapii wypadania włosów, obecnie znany i rozpoznawalny na całym świecie. Został opracowany przez Koreańskie laboratorium Caregen, światowego lidera w produkcji peptydów biomimetycznych.

Wysoka skuteczność zabiegu z zastosowaniem DR.CYJ Hair Filler wiąże się z zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań: rewolucyjnej formuły 7 peptydów i kwasu hialuronowego, jak również opatentowanej technologii przedłużonego uwalniania i wnikania substancji aktywnych – „Sustained Release Technology”. To zupełny przełom jeśli chodzi o sposób dostarczania substancji aktywnych – minimalna dawka skoncentrowanego preparatu jeszcze przez 2 tygodnie po zabiegu utrzymuje się w skórze – zawieszone w nieusieciowanym kwasie hialuronowym peptydy powoli uwalniają się i penetrują w głąb skóry, stymulując mieszki włosowe do produkcji zdrowych włosów, pobudzając krążenie i poprawiając ukrwienie skóry głowy. Produkt wskazany jest również przed i po przeszczepie.

Peptydowa terapia włosów trwa 2 miesiące i wymaga jedynie 4 zabiegów w odstępach dwutygodniowych. Efekty terapii widać już w trakcie kuracji – włosy przestają wypadać i pojawiają się nowe, stają się gęstsze, grubsze i zdrowe. Terapia przeznaczona jest dla kobiet i mężczyzn.